Ceník služebCeník na odbornou montáž dveří(zde  v PDF)

Zde si můžete objednat ONLINE jak zaměření tak i vypočítat celkovou cenu za požadované služby


Obejdnávka motnáže a zaměření

Odborná montáž dveří se provádí pouze se zbožím zakoupené u HOME OUTLET s.r.o. - odbornou montáž provádíme u všech značek, které máme v nabídce (jsme proškolená firma a dáváme protipožární a bezpečnostní certifikáty) 


Po zaměření, konzultaci, cenové nabídce, prohlídce naší vzorkovny a závazné objednávky u společnosti Home Outlet s.r.o., je důležitým bodem dodání a odborná montáž. Jelikož máme vlastní montážní servis a techniky s dlouholetou praxí, dáváme na montážní servis ne 6 měsíční záruku, ale celých 24 měsíců, tedy po celou záruční dobu zboží prodávané od Home Outlet s.r.o.. Montážníci vždy po sobě uklízí a odváží veškerý odpad, kterým bylo zabalené zboží.

Díky vlastnímu montážnímu servisu, můžeme garantovat nejnižší ceny na trhu za montáž interiérových dveří včetně zárubní, jako posuvných do pouzdra, posuvných na stěnu či dvoukřídlých dveří. Další velkou výhodou je, že při zakoupení montáží u nás v případě, že se jedná o trvalé bydliště zákazníka (RD či bytová jednotka), máte nárok na sníženou sazbu DPH 15% místo 21%, vztahuje se na celou objednávku, tím pádem ušetříte až 6% a to není vše. V případě objednání zboží a služeb u společnosti Home Outlet s.r.o., na montážní práce  sníženou sazbu DPH 6%.


Výhody montáže:

- dveře Vám osadí proškolení profesionálové

- poskytujeme záruku na montáž 2 roky, ne 6 měsíců

- při zakoupení montáží u nás platíte pouze 15% DPH v případě splnění podmínek

- nízká cena při vynikající kvalitě

- nemusíte shánět montážní materiál a upevňovací prvky

- nemusíte shánět potřebné nářadí

- provedeme demontáž vč odvozu a recyklace

 

Váš HOME OUTLET s.r.o.