Dýhované dveře
Nejlepší ceny
nabídka dveří
od 11 výrobců
Zboží skladem
ihned k odběru
dodání do 2 dnů
40 dveří
vystavené v
SHOWROOMU
1)Zaměření
2)Doprava
3)Montáž

Dýhované dveře

Dýhované dveře

Dýhované dveře

Dýha  = přirozená harmonie dřeva, která je charakteristická různou kresbou a barvou. Tento kvalitní přírodní materiál je vždy jedinečný a svojí originalitou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří preferují čistě přírodní materiály. Proto je u této povrchové úpravy možná odlišnost v odstínu a kresbě dřeva. Vzorníky těchto povrchů jsou pouze orientační.

Díky vysoké kvalitě vám vydrží desítky let. Dýhované dveře tedy nejsou dveře na jednu sezónu ani na pět let. To je samozřejmě výhoda, ale je nutné s tím počítat i do budoucna při zařizování vašeho bytu či domu. Dýhované dveře ovlivní vzhled vaší domácnosti na řadu příštích let. Dekor dveří by měl kupříkladu ladit s podlahou a s okenními rámy. Buď by se měly odstíny shodovat, anebo být naopak v silnějším kontrastu – tyto dvě možnosti jsou obvykle lepší než velmi podobná, ale přesto odlišná barevnost. I nábytek a celkové zařízení by měly s dveřmi a podlahou korespondovat.

Dýha vzniká krájením dřeva na pláty. Jedná se tedy skutečně o přírodní dřevo. Díky tomu jsou dýhované dveře stále vyhledávány milovníky autentického přírodního vzhledu.

 Cena dveří zahrnuje kůra čiré sklo, za příplatek(cena je individuální) můžete změnit sklo za tyto:
Dýhované dveře řady Standard

4 707 Kč Cena bez DPH: 3 890 Kč

Dýhované obložkové zárubně

4 707 Kč Cena bez DPH: 3 890 Kč

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)