Nejlepší ceny
nabídka dveří
od 11 výrobců
Zboží skladem
ihned k odběru
dodání do 2 dnů
40 dveří
vystavené v
SHOWROOMU
1)Zaměření
2)Doprava
3)Montáž

Plastová okna PVC

Plastová okna PVC

Pro cenové nabídky posílejte poptávky na info@home-outlet.cz

Katalogy ke stažení v PDF formátu: STOLLAR OKNA PLASTOVÁ

Moderní okna PVC se hodí prakticky do všech typů budov.Záruka 5 let

Můžete je bez problému použít jak v historických objektech, tak v rodinných domcích, avantgardních kancelářských budovách či velkoměstských panelových domech. Stylizované profily a dekorační lišty umožňují dosáhnout zcela jednotného stylu oken, fasády budovy i interiéru.

Konstrukční rozdíly profilů významně ovlivňují technické vlastnosti zhotovených oken. PVC okna značky STOLLAR se vyznačují nejen estetickým vzhledem, ale také vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Gealan 8000

plastová okna gealan 8000Systém profilů S 8000 IQ je nový výrobek se stavební hloubkou 74 mm, který splňuje všechny požadavky na moderní okenní techniku. Díky 6-ti komorové konstrukci má vynikající tepelné izolační vlastnosti.

Poskytuje účinnou ochranu proti hluku, navozuje pocit bezpečí a pohodlí pří používání okna. Systém je navíc mimořádně stabilní díky silným ocelovým výztužím v zárubni i křídle. Pestrá paleta barev nabízí různé varianty povrchové úpravy. Abyste zabránili vzniku plísní, můžete dodatečně použít větrací systém. Velký a hladký povrch odvodňovací drážky usnadňuje údržbu. Výborné tepelné izolační vlastnosti pomáhají nejen snižovat náklady na topení, ale také aktivně přispívají k omezení emisí oxidu uhličitého. Profil má klasický tvar se zaoblenými hranami. Optimální tvar z hlediska materiálu chrání přírodní zdroje a životní prostředí.

 Výhody

 • Vynikající tepelná izolace díky 6-ti komorové konstrukci
 • Vynikající stabilita díky ocelovým výztužím v zárubni i křídle
 • Pestrá paleta barev nabízí různé varianty povrchové úpravy.
 • Z venkovní strany klasický tvar se zaoblenými hranami
 • Optimální tvar profilů z hlediska materiálu chrání přírodní zdroje a životní prostředí.
 • Velký a hladký povrch odvodňovací drážky usnadňuje údržbu.Gealan 8000+

plastová okna gealan 8000 plusSystém S 8000 IQ plus je unikátní výrobek se stavební šířkou 83 mm. Díky 6-ti komorové struktuře se vyznačuje vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi (Uw = 1,3 W/m2K se standardní ocelovou výztuží) a poskytuje ochranu proti hluku. Takto vám umožní snížit náklady na topení.

Velká šířka zajišťuje zvýšenou odolnost v rozích a přispívá tak k vyšší stabilitě okna. Silné ocelové výztuže a dodatečné trojsklo zajišťují perfektní stabilitu. Okno získává celkově neotřelý tvar díky zaoblené zárubni, zasklívací liště a zaoblenému křídlu. Hladká vnitřní strana odvodňovací drážky v zárubni nemá hrany, na nichž by se mohl usazovat prach, čímž usnadňuje čištění této části okna.

Namontování větracího systému navíc aktivně brání vzniku plísní v okenních zárubních.

Výhody

 • Zvýšená tepelná a zvuková izolace díky 6 komorám a větší šířce
 • Větší stabilita díky silným ocelovým výztužím
 • Snadnější čištění oken díky velké odvodňovací drážce v zárubni
 • Dokonalé křivky díky zaoblené zárubni, zasklívací liště i křídluGealan 8000 renovace

plastová okna gealan 8000 renovaceGEALAN nabízí systém používaný v historických budovách, bez nutnosti demontovat dřevěné zárubně. Nevzniká tak riziko poškození fasády stavny při montáži oken. Šestikomorový systém profilů umožňuje osazení trojsklem, které zajišťuje výborné tepelné izolační vlastnosti a účinný systém ochrany proti hluku.


Renovační rám se stavební šířkou 74 mm umožňuje osazení všemi dostupnými křídly ze systému GEALAN S 8000. Je vybaven speciálním krycím profilem, který tvoří lem na vnitřní a vnější straně okna.

Při renovaci historických budov je kladen důraz na vlastnosti jako odolnost a snadná údržba, ale i na čistě architektonické kvality. Pestrá barevná paleta tohoto systému nabízí různorodé varianty povrchových úprav. Velký, hladký povrch odvodňovací drážky navíc usnadňuje údržbu.

 Výhody

 • Není třeba demontovat staré zárubně, díky čemuž se lze vyhnout poškození fasády budovy.
 • Šířka rámu 74 mm umožňuje použít kteréhokoli z dostupných křídel v systému GEALAN S 8000.
 • Šestikomorový systém profilů
 • Umožňuje použití trojsklaGealan 9000

plastová okna gealan 9000Pečlivě propracované konstrukční detaily kombinovaného systému S 9000 umožňují dosáhnout výtečného součinitele prostupu tepla v hodnotě Uw = 0,96 W/m2K. Šestikomorová struktura rámu a křídla je zárukou vysoké tepelné i zvukové izolace.

Nezbytnou stabilitu okna S 9000 zajišťují ocelové výztuže, které jsou navíc v rámu i křídle provedeny z jediného kusu. Inteligentní systém rozmístění těsnění ve 3 úrovních přispívá ke zvýšení tepelně izolačních vlastností. Zvýšená zasklívací lišta s výškou 26 mm a vyšší těsnicí profil zabraňují vzniku teplotních mostů na okraji trojskla a příznivě ovlivňují tepelně izolační vlastnosti. Dodatečné těsnění v odvodňovací drážce pod sklem účinně brání pronikání chladného venkovního vzduchu a příznivě ovlivňuje zvukové izolační vlastnosti. Díky inteligentnímu designu lze z kombi systému sestavovat elegantní a moderní okna. Nízké rámy a křídla umožňují vytvářet moderní velkoplošné prosklené plochy.

 • Výhody

  • Pečlivě propracované konstrukční detaily systému S 9000 umožňují dosáhnout výtečného součinitele prostupu tepla v hodnotě Uw = 0,96 W/m2K.
  • Šestikomorová struktura rámu a křídla zaručuje dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.
  • Ocel zajišťuje nezbytnou stabilitu okna. Předností S 9000 jsou výztuže z jediného kusu oceli v rámu i křídle.
  • Ocelová tvarovka tvoří sedmou komoru v rámu a zajišťuje tak optimální vyváženost statiky a tepelné izolace.
  • Inteligentní systém uspořádání těsnění ve 3 úrovních přispívá ke zvýšené tepelné izolaci (křídlo je standardně vybaveno dorazovým těsněním).
  • Zvýšená zasklívací lišta s výškou 26 mm a vyšší těsnicí profil zabraňují vzniku teplotních mostů na okraji trojskla a příznivě ovlivňují tepelně izolační vlastnosti.
  • Dodatečné těsnění v odvodňovací drážce pod sklem účinně brání pronikání chladného venkovního vzduchu a příznivě ovlivňuje zvukové izolační vlastnosti.


  Pro cenové nabídky posílejte poptávky na info@home-outlet.cz


V této kategorii nejsou žádné výrobky.