776 888 636

Tenkovrstvá lazura na dřevo BALAKRYL - Dixol

Vlastnosti Vyberte vlastnosti

0% hotovo

484 Kč
Dostupnost: SKLADEM u partnera 10-14 dnů
Kód výrobku: 12310
Výrobce: Balakryl
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám

Popis produktu

Rychleschnoucí vodou ředitelná tenkovrstvá lazura pro nové i renovační nátěry všech druhů dřeva a dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Lazura vytváří povrch s výbornou barevnou stálostí a vysoce dekoračním vzhledem.

  • Životnost až 3 roky
  • Pro nové a renovační nátěry
  • Brání pronikání vody
  • Rychleschnoucí
  • Technické informace
  • Vydatnost: 12–18 m2/kg v 1 vrstvě
  • Doba spotřeby: 3 roky v původním uzavřeném obalu. Vyvarujte se skladování v mrazu a při vysokých teplotách.

Balakryl Dixol

Rychleschnoucí vodou ředitelná tenkovrstvá lazura pro nové i renovační nátěry všech druhů dřeva a dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Lazura poskytuje hloubkovou ochranu s vysoce dekoračním vzhledem.

Lazura je ideální pro renovační nátěry, kde proniká hluboko do struktury dřeva a reguluje jeho vlhkost, čímž zabraňuje kroucení a praskání dřeva. Před aplikací stačí povrch očistit a bez broušení natírat.

Předpokládaná reálná životnost nátěru v našich podmínkách je při dodržení aplikačního postupu 3 roky. Životnost je ovlivněna lokací, světovou stranou, povětrnostními podmínkami apod.

Použití:

Nové i renovační nátěry na tvrdé i měkké dřevo. K ochranným a dekorativním nátěrům plotů, štítů, dveří, podhledů, zahradního nábytku, pergol, dřevěných obložení, srubů, chat apod. Certifikace EN 71 – Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Aplikace:

Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte. Neředěnou lazuru aplikujte na čistý, vybroušený, vosku, mastnot a pryskyřice zbavený podklad ve 2–3 vrstvách, v intervalu 1–2 hodiny. Pro renovační nátěry postačí 1–2 vrstvy. Pro venkovní, více namáhané nátěry doporučuje nejprve použít fungicidní BALAKRYL NAPOUŠTĚDLO na dřevo. Mezi nanášením jednotlivých vrstev lazury je vhodné nátěr přebrousit jemným brusným papírem. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10 °C. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

Balení:

0,7 kg; 2,5 kg; 9 kg


Konečný vzhled:

matný

Vydatnost:

12 – 18 m2/kg v 1 vrstvě

Doba spotřeby:

2,5 roku

Doporučujeme všem zákazníkům před koupí porovnat vzorníky barev na naší provozovně před objednáním, jelikož fyzicky tyto odstíny vypadjí trochu jinak než na ilustračních fotkách.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý