HOME-OUTLET.CZ HOME-OUTLET.SK HOME-OUTLET.AT

Důležité upozornění

Zaměření ZDARMA


Zaměření je po Praze účtováno dle našeho ceníku, a vždy se platí po zaměření technikovi za jeho práci, v případě objednání zboží včetně montáže nad 5 kompletů po Praze(dveří, zárubní, kování a montáže = 1 komplet), částku za zaměření odečteme v konečné faktuře(týká se jen pro Prahu), tím pádem zaměření pro Vás vychází zcela ZDARMA! 

Náš technik před příjezdem Vás kontaktuje, domluví si s Vámi schůzku, vždy připraví zaměřovací "kufříček" potřebnými vzorky, dekory a katalogy, na místě při zaměření můžete si vybrat dekor, prosklení a nebo změnit typ zboží dle katalogu. Technik vše zapisuje do zaměřovacího protokolu, kterou je potřeba následně zkontrolovat a podepsat (na základě zaměřovacího protokolu, objednáváme zboží do výroby). Asistent prodeje obdrží zaměřovací protokol, vytvoří nabídku a zálohovou fakturu, domluví se s Vámi na termínu buď osobní schůzky a nebo úhrady zálohy převodem na účet a potvrzení objednávky elektronicky (e-mailem). V případě, že zboží je na objednání, není možné objednávku po potvrzení změnit, jelikož začne výroba vybraného zboží.

V případě objednání zaměření a bez následné objednání zboží,  účtujeme 1.500,-/bez DPH za výjezd technika po Praze a mimo Prahu 1.500,- + 20,-/km ,- za zaměření. Za zaměření se platí předem buď převodem na účet nebo v hotovosti/kartou na prodejně.

V případě, že si přejete zaměřit svépomocí, jsou zde ke stažení zaměřovací protokoly, které jsou potřeba dodat pro objednání zboží do výroby: https://home-outlet.cz/zamerovaci-protokoly-ke-stazeni

Pro objednání zaměření prosíme poslat na montaze@home-outlet.cz Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo a adresu zaměření. Děkujeme