776 888 636

Zaměření ZDARMA

Zaměření je po Praze účtováno dle našeho ceníku, a vždy se platí po zaměření technikovi za jeho práci, v případě objednání zboží včetně montáže nad 5 kompletů po Praze, částku za zaměření odečteme v konečné faktuře(týká se jen pro Prahu), tím pádem zaměření pro Vás vychází zcela ZDARMA! 

Náš technik před příjezdem Vás kontaktuje, domluví si s Vámi schůzku, vždy připraví zaměřovací "kufříček" potřebnými vzorky, dekory a katalogy, na místě při zaměření můžete si vybrat dekor, prosklení a nebo změnit typ zboží dle katalogu. Technik vše zapisuje do zaměřovacího protokolu, kterou je potřeba následně zkontrolovat a podepsat (na základě zaměřovacího protokolu, objednáváme zboží do výroby). Asistent prodeje obdrží zaměřovací protokol, vytvoří nabídku a zálohovou fakturu, domluví se s Vámi na termínu buď osobní schůzky a nebo úhrady zálohy převodem na účet a potvrzení objednávky elektronicky (e-mailem). V případě, že zboží je na objednání, není možné objednávku po potvrzení změnit, jelikož začne výroba vybraného zboží.

V případě objednání zaměření a bez následné objednání zboží,  účtujeme 500,-/bez DPH za výjezd technika po Praze a mimo Prahu 14,-/km + 300,- za zaměření. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím