AKČNÍ NABÍDKY

Home-Outlet.cz nabízí svým zákazníkům výhodné nabídky a vždy aktualizuje své nabídky na těchto stránkách do odvolání:

AKCE 3+1 ZDARMA!

Při objednání kvalitních rámových dveří ALFAotočném/bezfalcovém/posuvném/dvoukřídlém provedení 4 kompletů - včetně kování, montáže a zárubní(ať obložkové či OKZ-obklad kovových zárubní), zaplatíte pouze za 3 křídla 1 kus dveřního křídla obdržíte zcela ZDARMA! akce platí do 31.05.2018.

Pozor: u posuvných dveří musí dveřní komplet zahrnovat posuvný systém s garnýží v barvě dveří vč zárubní typu tunel!


Rámové dveře se slevou -15%

Rámové dveře z plné MDF,s pískovaným sklem či plném provedení - modely Ares, Evia, Fresno, Mira, Pers, Rea, Tytan se slevou -15% v případě objednání včetně montáže naší společnosti HOME OUTLET s.r.o.


-20% na vybrané produkty

Dveře plné hladké s ostrými i zaoblenými hrany, dveře prosklenné PRESTON se slevou -20%!


-30% na montáž!

V případě objednání 2 a více komplatů dveří, garantujeme slevu -30% z uvedených cen na montáž. Ceník služeb naleznete zde: Ceník služeb


Stavební pouzdra Scrigno -25% + Doprava ZDARMA
Stavební pouzdra jsou vedené skladem, při zaplacení převodem na účet celé částky, obdržíte stavební pouzdro s dopravou ZDARMA a dostanete -30% slevu na montáž stavební pouzdra. Je to nejlepší nabídku na trhu! 


Zaměření ZDARMA

Zaměření je po Praze a celé ČR účtováno dle našeho ceníku a vždy se platí po zaměření technikovi za jeho práci, v případě objednání zboží včetně montáže, částku za zaměření odečteme v konečné faktuře (týká se jen Prahy), tím pádem zaměření pro Vás vychází zcela ZDARMA - POZOR: toto se netýká objednání 1 kompletu (1 dveří, zárubní, kování) a méně! Za zaměření mimo Prahu je částka nevratná.Doprava ZDARMA - bez montáže
V případě objednání nad 30.000,- dopravné hradíme za Vás, v případě zaplacení celé částky předem na firemní účet.

V případě objednání stavebního pouzdra, při platbě předem doprava je ZDARMA po celé ČR

V případě objednání oken a platbě předem převodem na účet, dopravné je ZDARMA po celé ČR

 


Po vytvoření objednávky na e-shopu www.Home-Outlet.cz, operátor změní Vaší objednávku a poté Vám odešle včetně slevy do 2 prac. dnů.

Přejeme Vám příjemný nákup na naších stránkách,

Home-Outlet.cz