AKČNÍ NABÍDKY

Home-Outlet.cz nabízí svým zákazníkům výhodné nabídky a vždy aktualizuje své nabídky na těchto stránkách do odvolání:

AKCE 3+1 ZDARMA!

Při objednání kvalitních rámových dveří ALFAotočném/bezfalcovém/posuvném/dvoukřídlém provedení 4 kompletů - včetně kování, montáže a zárubní(ať obložkové či OKZ-obklad kovových zárubní), zaplatíte pouze za 3 křídla 1 kus dveřního křídla obdržíte zcela ZDARMA! akce platí do 31.3.2019.

Pozor: u posuvných dveří musí dveřní komplet zahrnovat posuvný systém s garnýží v barvě dveří vč zárubní typu tunel!


Klika ZDARMA!

Kvalitní nerezovou kliku FAVORIT - R na dozický klíč (BB) a cylindrickou vložku (PZ) obdržíte u nás zcela ZDARMA v případě objednání všech typů interiérových dveří včetně zárubní a montáže! POZOR: u WC zamykání je příplatek 128,- bez DPH a u dveří s obkladem kovových zárubní, je potřeba mít speciální kliky úzké, které nejsou zdarma!

Pro věrné zákazníky Sleva -5%

Zákazníci, kteří u nás již zakoupili zboží, mají nárok pro každý další nákup na 5% slevu na veškeré zboží z našeho sortimentu. Pozor, nákup mohou samozřejmě provést i jejich známí či rodinní příslušníci, ale musí uvést do poznámky u nás již registrovanou e-mailovou adresu při svém prvním nákupu, přičemž adresu si můžeme ověřit zprávou. Na další nákupy již budou mít svoji slevu na svoji emailovou adresu. Akce platí do odvolání.


Zaměření ZDARMA

Zaměření je po Praze a celé ČR účtováno dle našeho ceníku a vždy se platí po zaměření technikovi za jeho práci, v případě objednání zboží včetně montáže, částku za zaměření odečteme v konečné faktuře (týká se jen Prahy), tím pádem zaměření pro Vás vychází zcela ZDARMA - POZOR: toto se netýká objednání 1 kompletu (1 dveří, zárubní, kování) a méně! Za zaměření mimo Prahu je částka nevratná.

Doprava ZDARMA - bez montáže
V případě objednání nad 30.000,- bez DPH dopravné hradíme za Vás po celé ČR v případě proplacení celé částky předem buď na prodejně či převodem na účet!

V případě objednání stavebního pouzdra, při platbě předem doprava je ZDARMA po celé ČR

 


Po vytvoření objednávky na e-shopu www.Home-Outlet.cz, operátor změní Vaší objednávku a poté Vám odešle včetně slevy do 2 prac. dnů.

Přejeme Vám příjemný nákup na naších stránkách,

Home-Outlet.cz