AKČNÍ NABÍDKY

Home-Outlet.cz nabízí svým zákazníkům výhodné nabídky a vždy aktualizuje své nabídky na těchto stránkách do odvolání:

AKCE 3+1 ZDARMA!

Při objednání kvalitních rámových dveří ALFAotočném/bezfalcovém/posuvném/dvoukřídlém provedení 4 kompletů - včetně kování, montáže a zárubní(ať obložkové či OKZ-obklad kovových zárubní), zaplatíte pouze za 3 křídla 1 kus dveřního křídla obdržíte zcela ZDARMA! akce platí do 31.3.2019.

Pozor: u posuvných dveří musí dveřní komplet zahrnovat posuvný systém s garnýží v barvě dveří vč zárubní typu tunel!

Montážní pěna ZDARMA

ke všem zárubním od 1kusů, nízkoexpanzní trubičková montážní pěna Tekapur 250ml zcela ZDARMA!


Klika ZDARMA!

Kvalitní nerezovou kliku FAVORIT - R na dozický klíč (BB) a cylindrickou vložku (PZ) obdržíte u nás zcela ZDARMA v případě objednání všech typů interiérových dveří včetně zárubní a montáže! POZOR: u WC zamykání je příplatek 128,- bez DPH a u dveří s obkladem kovových zárubní, je potřeba mít speciální kliky úzké, které nejsou zdarma!

Pro věrné zákazníky Sleva -5%

Zákazníci, kteří u nás již zakoupili zboží, mají nárok pro každý další nákup na 5% slevu na veškeré zboží z našeho sortimentu. Pozor, nákup mohou samozřejmě provést i jejich známí či rodinní příslušníci, ale musí uvést do poznámky u nás již registrovanou e-mailovou adresu při svém prvním nákupu, přičemž adresu si můžeme ověřit zprávou. Na další nákupy již budou mít svoji slevu na svoji emailovou adresu. Akce platí do odvolání.

Doprava ZDARMA - bez montáže
V případě objednání nad 30.000,- bez DPH dopravné hradíme za Vás po celé ČR v případě proplacení celé částky předem buď na prodejně či převodem na účet!

V případě objednání stavebního pouzdra, při platbě předem doprava je ZDARMA po celé ČR

 


Po vytvoření objednávky na e-shopu www.Home-Outlet.cz, operátor změní Vaší objednávku a poté Vám odešle včetně slevy do 2 prac. dnů.

Přejeme Vám příjemný nákup na naších stránkách,

Home-Outlet.cz