O nás


HOME OUTLET s.r.o. má v nabídce až 11 výrobců dveří a zárubní - u nás vždy vyberete :) 
2) Ceník služeb

3) Termíny, platba a doprava

4) Prohlášení o ochraně osobních údajů

5) Zaměření ZDARMA

6) HOME OUTLET s.r.o. je certifikovaná společnostO nás

Home-Outlet.cz - zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem interiérových doplňků, především interiérových dveří a zárubní na zakázku, kování, stavebních pouzder, shrnovacích dveří, vinylových podlah , oken, nábytku a stále rozšiřujeme sortiment.


Nejsme obyčejný internetový obchod, který jen prodává a dále nenabízí žádné služby. Home Outlet nabízí vše včetně služeb, například můžete si u nás koupit jen dveře a nebo včetně montáže za lepší podmínky, stavební pouzdra včetně montáže atd. V případě, že zákazník u nás objednává vše komplet(dveře, zárubně, kování a montáž), cena montáže se sníží o -30% ze standardních cen viz AKČNÍ NABÍDKY


Máme vlastní montážní servis po celé ČR, nabízíme službu jako takovou, montáž vlastního materiálu, máme zkušenosti se zbožím SAPELI, SOLODOOR, GERBRICH(jsme proškolená firma a dáváme protipožární a bezpečnostní certifikáty), BOULIT, MASONITE, SEPOS, VIVENTO a PortaDoor. Zde je ceník bez DPH


Doprava - rozvážíme po celé ČR díky spolupráci se společností TopTrans, za nízké ceny dodáme kamkoli po celé ČR řádně zabalené zboží.


Nabízíme zákazníkům nejlepší ceny na zboží a služby, dbáme na kvalitě servisu a spokojenosti zákazníků. Vybrali jsme si nejlepší výrobce a dodavatelé zboží, u kterých je jistota spolupráce, tím pádem splňujeme dodací termíny a dodáváme objednané zboží v pořádku.


Důkaz toho, že se snažíme pro spokojenost naších zákazníků je to, že otevřeli jsme provozovnu v ul. Tuklatská 2105/3, 100 00 Praha - Strašnice , pro osobní odběry, pro konzultaci a porovnání povrchů na této provozovně, jsme tu každý pracovní den od 9:00 do 18:00, soboty dle domluvy. Zde můžete vidět všechny povrchové úpravy, materiály a jsou vystavené i některé výrobky.

Samozřejmě jezdíme i na zaměření, tím pádem veškerá odpovědnost přechází na nás při objednávce a zákazník neřeší, zdali objednal správně či ne. 


Parkování: před obchodem lze parkovat pro zákazníky Home Outlet s.r.o. bez komplikací.


Doufáme, že budete naším stálým zákazníkem, 

Váš Home-Outlet.cz