Powered by HOME OUTLET s.r.o. Velkoobchod HOME OUTLET s.r.o.
HOME-OUTLET.CZ HOME-OUTLET.SK HOME-OUTLET.AT

Velkoobchod HOME OUTLET s.r.o.

Velkoobchod HOME OUTLET s.r.o. - nejjednoduší systém velkoobchodu na trhu !


Hledáme nejen partnery pro standardní prodej zboží, ale nabízíme vzájemně výhodnou nabídku.

HOME OUTLET s.r.o. je oficiálním distributorem výrobců, které nabízíme - jednáme přímo s výrobci! Což znamená, že každoročně procházíme školením, řešíme reklamace napřímo a tím zkracujeme termíny dodání, komunikaci či reklamaci. Zároveň montujeme v Praze a okolí, ale bohužel není kapacita ani finančně se to nevyplácí dojíždět na montáže do jiných měst, z tohoto důvodu hledáme partnery, kteří mají stejný přístup, důraz na detail a odpovědnost.

Proč hledáme partnery? jelikož máme velkou návštěvnost naších webových stránek a zákazníci chtějí kompletní služby od nás, ale před objednáním chtěji vidět kvalitu zboží či porovnat odstíny, kde bohužel showroomy nemáme, tak chceme toutou cestou vyhovět naším zákazníkům a vybudovat dlouhodobou vzájemnou spolupráci - registrovaný partner bude spokojen se získáním nové zakázky X zákazník bude spokojen nejen kvůli vidění vzorků, ale i poskytnutím kompletní služby v daném okolí.

Obzvlášť se týká v ČR těchto měst - Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Brno, Ostrava a další

Pro koho je to určené?

* Pro prodejce dveří, podlah, oken - ideálně s kamennou prodejnou

* Truhláře, stolaře

* Montážní party


Nabízíme pro partnery:

* katalogy a další marketingová podpora zcela ZDARMA - reklamní kampaně pro dané okolí - v každém městě pouze 1 partner!

* zajistíme školení zboží, montáže a certifikace pro naše partnery ZDARMA!

* Osobní odběry ve skladu ZDARMA

* Doprava 150,- bez DPH/1ks dveří/zárubní po celém Česku, Slovensku, Rakousku

* Zajímavé obchodní podmínky – rabat až -45% na vybrané zboží.

* Vzorové dveře do showroomu s maximální slevou a nebo zdarma.

* ON-LINE systém s aktuální nabídkou dveří a zárubní s nastavenými rabaty  - po přihlášení ukazuje Vaší nákupní cenu!

* Naše ceny na webu jsou doporučené maloobchodní ceny výrobců - hlídáme si maloobchodní ceny, aby spolupráce mohla fungovat.

* aktualizace webových stránek dle výrobců - aktuální ceny, možnosti, rozměry, povrchové úpravy a aktuální termíny dodání - aktuální XML feed pro Váš e-shop zcela ZDARMA

* odběratel, který nabízí kompletní služby s montáží v daném okolí, tím pádem zákazník se obrátí přímo na Vás jako partnera, který nabízí kompletní služby, tato služba je zcela ZDARMA!

* rozšiřujeme náš sortiment, vždy 1x měsíčně obdržíte Newsletter s aktuální nabídkou či změny, které nás čekají.

* využití naších skladových zásob a rychlého dodání na Vaší stavbu do 48 hodin!


Co  je potřeba proto udělat?

Stačí poslat výpis z živnostenského rejstříku na e-mail velkoobchod@home-outlet.cz, pár slov o Vás s kontakty, s kým můžeme probrat další postup. 

Následně se s Vámi spojí obchodní zástupce, domluvíte se na konkrétních produktech či vyberete kategorie, o které máte zájem, vytvoří se pro Vás rabatový list,který se nastaví dle Vašeho účtu a na webu uvidíte již nákupní ceny pro Vás.

Pokud se jedná o služby, nejdříve musíte projít školením(protipožární či bezpečnostní dveře), který domluvíme s daným výrobcem, po předání certifikátu o školení, vložíme Vás jako našeho proškoleného partnera na web pro Vaše okolí - zajistíme vzorky pro Váš showroom, katalogy, ceníky, protokoly a kufříček na zaměření.

A je to.

Těšíme se na případnou spolupráci!

V případě dotazů obraťte se prosím na velkoobchod@home-outlet.cz

Tým HOME OUTLET s.r.o.