776 888 636

Reklamační řád

Reklamační řád

V případě, potřebujete odbornou pomoc při nastavení nebo detekci příčiny problému, kontaktujte nás na našich telefoních číslech či e-mailech.

 Naše výrobky předáváme zákazníkům osobně na provozovně nebo námi sjednanou dopravou(TOPTRANS, PPL, DHL), popř. dopravou včetně montáže našími techniky. Při převzetí zboží, řádně zkontrolujte výrobek, balení. Jinou přepravní službou zboží neposíláme z důvodu možného poškození zboží. Za případné poškození jinou dopravou neneseme odpovědnost, pokud si jí sami zjednáte. 


Pokud bylo doručeno zboží nekompletní, kontaktujte nás, ale vždy se nejprve ujistěte, že dodávka souhlasí s objednávkou. Pokud bylo zboží odebráno osobně, je třeba zkontrolovat výrobek před montáží, v případě poškození dopravit vadný výrobek na adresu dodavatele(Tuklatská 2105/3, 100 00 Praha – Strašnice). V případě již namontovaného zboží nás kontaktujte o závadě e-mailem(včetně fotografie) vždy se nějak dohodneme.

Jakmile zjistíte vadu na výrobku, nejpozdějí do 3 pracovních dnů od převzetí zboží, pošlete nám tyto dokumenty na e-mail reklamace@home-outlet.cz:

·        přiložit veškerou dokumentaci, která byla s výrobkem dodávána(nascanovat a poslat v příloze do mailu)

·        Formulář pro uplatnění reklamace(níže ke stažení)

·        Fotografie výrobku (štítku a poškozené části)

Na vyřízení reklamaci HOME OUTLET s.r.o. má 30 dnů, poté se s Vámi spojíme ohledně postupu reklamace, stav vyřízení reklamace obdržíte v textovém provedení na uvedený e-mail ve fromuláři.

Pokud reklamaci HOME OUTLET s.r.o. uzná, máte nárok na výměnu zboží, vrácení peněz včetně dopravy.

Reklamace se nevztahuje na závady:

·        Poškození jinou dopravou (poškrábaný povrch, uražený roh aj.)

·        Špatně provedená montáž jinou firmou nebo vlastní montáž (zkřížené dveře v zárubni, svěšené dveře, škrábané aj.)

·        Mechanické poškození (vylomené závěsy, povrchové poškození, aj.)

·        Nedodržení návodu na ochranu (viz. "INFORMACE")


Formulář k uplatnění reklamace(PDF) – ke stažení ZDE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím